SuperPipo, 300 gola ne futbollin profesionist


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  SuperPipo, 300 gola ne futbollin profesionist

  Receta Gatimi  Sapo eshte futur ne dhomat e zhveshjes, pas fitores se thelle 5-1 me Sienen, eshte duartrokitur perzemersisht nga te gjithe shoket e skuadres. E meriton kete qendrim Pipo Inzagi, i cili ka arritur ne kuoten e 300 golave si futbollist profesionist. “Po festoj nje arritje qe me mbush me krenari. Do te doja te shkruaja: Faleminderit te gjitheve! Sepse mendoj per shoket e skuadres, per skuadrat qe kam luajtur, per te gjithe ata qe me kane ndihmuar t’i arrij keto shifra. Ka nje koicidence te bukur, sepse golin e pare si profesionist e kam shenuar pikerisht ndaj Sienes, kur luaja me Lefen. Nuk mund t’i krahasojme sukseset e Milanit me 300 golat e mi, gjithsesi eshte nje arritje e bukur per mua”, - eshte shprehur Inzagi pas ndeshjes me Sienen. Ka shenuar kaq shume gola sa eshte e veshtire t’i mbash mend te gjitha, gjithsesi ata te Athines, ne finalen e Liges se Kampioneve ndaj Livepulit ishin te paharrueshem. “Golat qe kam shenuar ne Athine besoj jane me te bukurit. Sepse eshte thuajse e pamundur te shenosh dopiete ne nje finale te tille. Edhe te Yokahomes jane shume te bukur dhe nuk do t’i harroj kurre. Shpresoj qe golat qe i shenova Sienes do te mund t’ua tregoj edhe femijeve te mi.”

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime Pipos dhe te gjithe tifozave te milanit dhe vetes

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ooooooooowwww

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si ka mundesi qe kishte me vete fanelen me 300 Gola? e dinte qe do bente gol? :S lol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 08:54 PM
 2. Cana: Jam nje lider tipik per futbollin anglez
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-08-2009, 04:33 PM
 3. Qeshni me futbollin
  Nga Klevi88 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-08-2009, 03:26 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 06:22 PM