Gezuar Festen e Miqesise


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Gezuar Festen e Miqesise

  Receta Gatimi

  Ju uroj te gjitheve gezuar festen e Miqesise, dhe vecanerisht te
  gjithe miqve te mi,si te Lirenti ashtu dhe jashte tij........ 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk e dija kete, qenka tipike dhe per shoqerine ne linje

  Gezuar te gjitheve!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  As une nuk e dija kete festen e shoqerise!!

  Gezuar te Gjithve!

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  e prisni te vije 18 maggio atehere se na i thate para kohe

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eeeeeeeeuuuuuuu sem ka ra nmen per alegro fare

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla Lexo postimin
  e prisni te vije 18 maggio atehere se na i thate para kohe
  Kuklla ke te drejte......
  Kam ngaterruar Marzo me Maggio......

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  tani po e ndegjoj per her te pare!!! megjithate gezuar.

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  po prit ore se eshte shpejt akoma...jemi ne 18 marzo...ci vogliono ancora 2 mesi

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar festen e krishtlindjeve
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 02:01 PM
 2. Gezuar festen e Bajramit!
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 04:54 PM
 3. Gezuar Festen e Gruas!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:36 AM
 4. Gėzuar festėn e baballarėve!!!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-03-2009, 06:30 PM
 5. Gezuar festen e beqareve
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 07:02 PM