Gėzuar festėn e baballarėve!!!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Gėzuar festėn e baballarėve!!!

  Receta Gatimi

  Sot eshte 19 mars, san giuseppe, festa e baballareve!
  Uroj nga zemra te gjithe baballaret gezur festen...urime.. Ne vecanti uroj babushin tim dhe nje neo-papa, bledin..urime

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gjithashtu dhe une uroj te gjithe baballaret kudo ne bote Gezuar! Gezuar!
 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  babi gezuar dien e babllareve i love ju kiss babi ime

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ju uroj te gjithe baballareve gezuar Festen e Baballareve,
  vecanerisht babit tim.... Perfitoj nga rasti per t’i thene qe e dua shume.....
 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  gezuar te gjite baballarve festen

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar festen e krishtlindjeve
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 02:01 PM
 2. Gezuar festen e Bajramit!
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 04:54 PM
 3. Gezuar Festen e Gruas!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:36 AM
 4. Gezuar Festen e Miqesise
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 11:07 PM
 5. Gezuar festen e beqareve
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 07:02 PM