Bosworth sėrish e vetme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Bosworth sėrish e vetme

  Receta Gatimi  Aktorja e Hollywoodit, Kate Bosworth, raportohet se ėshtė ndarė nga i dashuri i saj, muzicienti James Rousseau.

  Ylli i filmit “Superman Returns”, filloi lidhjen me Rousseau pasi ata u takuan nė njė ndejė tė modės nė shtatorin e vitit 2006.

  Dyshja nuk janė parė sė bashku nė publik disa muaj dhe sė fundi raportohet se Bosworth i ka dhėnė fund kėsaj lidhje.

  “Kate e ka hequr qafe James njė muaj mė parė, pas njė fjalosje rreth orarit tė tyre tė punės. Ajo ka insistuar qė tė qėndrojė nė Los Angeles pėr tė vazhduar karrierėn, por ai ka dashur Anglinė dhe nuk ka dashur tė zhvendoset nė Amerikė”, ka thėnė njė mike e afėrt me Bosworth.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  obobo si ndahen rob

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mjafton njė dozė e vetme e vaksinės
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 11:04 AM
 2. Sėrish ndryshime nė Facebook
  Nga aurel nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-10-2009, 07:40 PM
 3. 16 brumbuj nė njė gojė tė vetme
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-10-2009, 07:19 PM
 4. Berry sėrish shtatzėnė?
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 08:58 PM
 5. Serish “metamorfoze” per Ana Oxa-n
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 10:01 PM