Spears uron Krishtlindjet nė mars


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Spears uron Krishtlindjet nė mars

  Receta Gatimi
  Njė urim i kėngėtares Britney Spears ka ēuditur fansat gjatė njė koncerti tė saj nė Uashington, pasi ajo iu drejtua tė pranishmeve me urimin “Gėzuar Krishtlindjet”, ndonėse kjo festė ėshtė ende larg.

  Spears, nė fakt ka bėrė njė sėrė gafash gjatė turneut botėror tė prezantimit tė albumit “Circus”, duke shfaqur pjesė intime tė trupit tė saj. Megjithatė, urimi i fundit ėshtė i pashpjegueshėm. “Merry Chrtistmas”, thirri Spears, nė mes tė kėngės “Do Something”.Mendohet se Britney ti jete rikthyer perseri aventurave te saj fatkeqe.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qenka si puna ime kjo se edhe un iu urova pashket katolikeve 1 muj para hahaha

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  dihet qe personat e famshem jane te prirur te bejne gafa dhe te
  thone gjera pa lidhje...
  per me teper duke marre parasysh dhe gjendjen ne te cilen ka qene dikur kengetarja........

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Per ti bere reklame vetes e ka thene, keshtu i ka thene menaxheri asaj

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Talking

  per mua kjo ka me falni per shprehjen ka pjerdhur me koh

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kjo beri si vajze e ndershme deri 18 vjeēe pastaj .... i vun pullen e kuqe.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Krishtlindjet!
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-12-2012, 12:44 AM
 2. Krishtlindjet ne kohen Moderrne!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 02:07 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 07:12 PM
 4. Obama uron pavarėsinė e Shqipėrisė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 09:12 PM
 5. Gezuar Krishtlindjet
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-12-2008, 11:12 PM