Dini gje qe sot aurelio u be 30 vjec?


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Dini gje qe sot aurelio u be 30 vjec?

  Receta Gatimi

  U befshe dhe 100 aurel

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  faleminderit shum bledi1

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen dhe u befsh 100 vjeē Aurel ! Fat e mbaresi ne jete !
 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  u befsh edhe 100 aurel

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e max77
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  33
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe 100 Aurel dhe cfare te do zemra tu realizoft..

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  faleminderit te gjitheve nga zemra..

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31


  Gezuar Aurel dhe 100 Vjeē!!!

  Uroj tia kalosh sa me bukur kete 30-vjetor!!

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  gezuar 30 vjetorin aurel///urime....

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  GEZUAR DITELINDJEN dhe u befsh edhe 100 te tjera...


 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Shume urime per 30 vjetorin Aurel


 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Shumė urime pėr ty. U bėfsh 100 vjeē dhe tė uroj ēdo tė mirė nė jetėn tėnde personale dhe familjare.


  Kalofsh mirė.

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  shume shume faleminderit te gjitheve..
  gjithashtu ju uroj gjithe te mirat edhe juve..

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar ditelindjen Aurel dhe te uroj cdo te mire dhe suksese kudo!


 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  100 vite te bukura e te lumtura per ty. Urimet me te mira nga zemra

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  shum faleminderit per urimet jeni te mbrekullueshem..

 16. #16
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gezuar! Gezuar! Gezuar!

  Gezuar ditelindje Aurel, u befsh dhe 100 te tjera ,se e paske te forte kete vit,e paske 30 vjetor te uroj ta kolosh sa me mire te jete e mundur


 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  faleminderit Klitono...

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime dhe 100

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. A e dini se?
  Nga Lirenti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 21-02-2014, 10:31 PM
 2. A E DINI SE?
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 11-12-2013, 09:40 PM
 3. A e dini se???
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 08:03 PM
 4. A dini te pershendeteni ?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 07:06 PM
 5. A e dini se nė photoshop...
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 10:54 PM