Krize mes Brad Pitt e Angelina Jolie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Krize mes Brad Pitt e Angelina Jolie

  Receta Gatimi  Drejt ndarjes Brad Pitt e Angelina Jolie. Sipas “Enquirer”, cifti ka pasur nje grindje te forte ku Brad me pas ka ikur nga shtepia duke perplasur deren.

  Miqte me te ngushte te aktoreve tregojne se mes te dyve kishte mosmarreveshje prej disa kohes.

  Mesa duket Pitt ankohet gjithnje se Jolie i dedikon shume kohe punes dhe shume pak atij dhe familjes duke i lene te gjithe barren e femijeve.

  “Mund te ndahen perfundimisht”, thote nje miku i tyre i aferm, sipas te cilit, nese nje gje e tille do te ndodhe, Brad do te kerkoje kujdestarine te gjashte femijeve.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po normal vipat e kan mendjen vec me u zene me u nda dhe nuk mendojn per ata 6 femije qe kan lene ne vuajtje

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  U merziten dhe keta te dy!!! sikur po shkonin mire!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fejohen Brad Pitt dhe Angelina Jolie pas 7 vjet lidhje
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-04-2012, 09:14 AM
 2. Brad Pit dhe Angelina Jolie
  Nga PinkPrincess nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 02:07 PM
 3. Brad Pitt: Nuk isha i lumtur me Jennifer Aniston
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 09:28 PM
 4. Brad Pitt dhe joint’i perfekt
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 02:22 PM
 5. Krizė nė lidhjen Jolie-Pitt
  Nga kristimcs nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 03:38 PM