Wireless


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Wireless

  Receta Gatimi

  Pershendetje.

  Kam instaluar Fedora Core 9 ne nje laptop HP., dua qe te aktivizioj wireless por nuk arrij ta bej. Mendoj se nuk kam driver per wireless. Ju lutem me ndihmoni se si te aktivizoj wireless.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Emri i kartes wireless?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Broadcom 802.11b/g

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Broadcom 802.11b/g WLAN

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Wireless nga Laptopi
  Nga havzi65 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 10:01 PM
 2. Nje ndihme ne Wireless
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 02:11 PM
 3. Wireless ne Ubuntu 10.10
  Nga arti78 nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 10:16 PM
 4. Ndihme per wireless
  Nga 3r1k0 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-09-2010, 09:22 PM
 5. Wireless LAN
  Nga Gend nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 06:11 PM