Zbulohet sperkatesi, zgjat aktin seksual tek meshkujt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Zbulohet sperkatesi, zgjat aktin seksual tek meshkujt

  Receta Gatimi
  Shkencetaret kane zbuluar nje sperkates, qe ndihmon meshkujt me probleme ejakulacioni. Fale tij, zgjatja e aktit seksual rritet 6 here.

  Meshkujt qe perdoren trajtimin pese minuta perpara kryerjes se marredhenieve seksuale, e zgjaten aktin nga gjysme minuti ne thuajse kater miunuta. Spray i prodhuar ne Royal Victoria Hospital ne Belfast, permban anestezike lokale, qe shkaktojne mpirje te penisit. Sperkatesi do te dale ne treg brenda pak vitesh.

  40 perqind e meshkujve kane pasur probleme ejakulacioni disa here gjate jetes se tyre, sipas eksperteve. Ata thone se produkti permireson aktin dhe rrit kenaqesine seksuale. Ne studim u perfshine 300 meshkuj, akti per te cilet zgjaste me shume se nje minute. Ata ishin trajtuar me pare antidepresante orale.

  Koha e zgjatjes se marredhenies eshte matur gjate nje periudhe tre mujore. 90 perqind e personave qe testruan sperkatesin e quajtur PSD502, arriten te zgjasin ejakulacionin 6,3 here me shume se zakonisht.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire qenka per ata qe kane nevoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Denoncon gjyshin pėr abuzim seksual
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 11:17 PM
 2. U paralizua, pas njė ‘kafshimi seksual’
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 08:50 PM
 3. Tė rinjtė fillojnė aktin seksual pa mbrojtje
  Nga aurel nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2009, 04:58 PM
 4. Shkencėtarėt zbulojnė aktin final tė Diellit
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-03-2009, 08:50 PM