Gezuar Pashket


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Gezuar Pashket

  Receta Gatimi

  Mirembrema te gjitheve.Mezi prisja te mbaronte kjo dite pune,tre dite <riposo toale>dhe festa e Pashkeve.Gezuar pashket.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Pashket!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gėzuar Pashkėt! 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar Pashkėt dhe ju uroj tė kuptoni mesazhin e vėrtetė tė Pashkės.
  ns

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Presidenti Bamir Topi, nėpėrmjet njė mesazhi dėrguar Kryepeshkopit, Janullatos, u pėrcjell urimet mė tė ngrohta dhe tė pėrzemėrta nė ditėn e festimit tė Pashkėve, tė gjithė besimtarėve ortodoksė shqiptarė kudo ku ndodhen.

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar Pashket! Te gjithe Besimtarve Ortodoks

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk e dija qe vetem Ortodokset e festojne Pashken dhe qe qenka vetem per Ortodokset kjo feste

  Gezuar te gjithe atyre qe besojne ne vdekjen dhe ringjalljen e Jezus Kriahtit!

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Nuk e dija qe vetem Ortodokset e festojne Pashken dhe qe qenka vetem per Ortodokset kjo feste

  Gezuar te gjithe atyre qe besojne ne vdekjen dhe ringjalljen e Jezus Kriahtit!

  Jo jane pashket e Katolikeve dhe mbas nje jave jane te Ortodoksve prandaj i kane te ndara.........

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gėzuar Pashket per gjithe besimtaret Ortodoksė
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 05:08 PM
 2. Gezuar pashket ortodokset anembane shqiperise po pse dhe ne bote
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 12-04-2012, 09:27 AM
 3. Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 09:24 PM
 4. Gezuar Pashket!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-04-2010, 08:28 AM
 5. Gėzuar Pashket Ortodokse!
  Nga ReniX nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-05-2008, 11:17 AM