Shpiket ilaci qe zhduk shenjat e trupit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Shpiket ilaci qe zhduk shenjat e trupit

  Receta Gatimi  Shkenca mendon edhe per shenjat te cilat nga shume njerez shihen si nje e keqe e madhe ne trupin e tyre.


  Disa shkencetare nga Universiteti i Mancesterit kane shpikur nje ilac qe arrin te zhduke shenjat ne trup, kujtim i incidenteve ne te shkuaren. Ky ilac eshte shume efikas, madje revista “Lancet” i ka kushtuar disa faqe studimit te udhehequr nga profesori Mark Ferguson qe ka nisur nje ere te re ne fushen e kirurgjise estetike.
  Ilaci mund te perdoret nga kirurget para operacionit per te minimizuar ne maksimum demet ne lekure. Ilaci quhet

  Avotermin dhe eshte eksperimentuar tek disa vullnetare me shenja ne trup. Rezultatet e menjehershme kane dale ne drite pa kaluar shume kohe dhe kjo i ka hapur rrugen nisjes se nje projekti per prodhimin ne mase te ilacit qe nuk ka asnje efekt anesor.
  “Me kete ilac do kene sukses te gjithe ata qe duan te zbehin shenjat ose t’i zhdukin”, shprehet profesori Ferguson.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kjo eshte gje e mire! Sidomos per ato zona qe bien ne sy me kontakt te pare.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shpiket ilaēi per te fshire kujtimet e hidhura!
  Nga ReniX nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 09:30 PM
 2. Zyrtarizohet ilaēi kundėr SIDA-s
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 09:51 AM
 3. Zhduk floket e thinjura me maske me piper te zi
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 10:38 PM
 4. Shpikja revolucionare zhduk frikėn nga dentisti
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 12:55 PM
 5. Arrin ilaēi mė efikas pėr tullacėt?
  Nga gjendar nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 02:39 PM