Pershendetje tifozeve Juventin.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Angry Pershendetje tifozeve Juventin.

  Receta Gatimi

  Djema dje ishte shansi i fundit,edhe kete vite asgje.shpresojme vitin tjeter

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Kjo pershendetje ishte me qe hubi Juvja dje apo???

  Gjithsesi shpresoj qe Juvja te bej nje rinovim lojtaresh dhe disa blerje te mira se me Del Pieron dhe Nedved s'shtyhet mo.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kliton jo vetem per humbjen e djeshme por mendoj se kampionati mori fund (-10 pike) persa i takon blerjeve jam dakord me ty .Nuk duhet te humbasin brazilianin Diego.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Po po kampionati mori fund ke te drejt Interi te gezoj dhe kesaj rradhe,per sa i perket blersjes se Diegos me duket pak si e paharritur nga ana Juves,se me c'kam degjuar Diego ka deshire te luaj me nje skuader Spanjolle,por ishalla i mbushet mendja te shkoj ne Itali me Juventusin.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zona e Tifozėve
  Nga Altin111 nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-08-2012, 10:48 PM
 2. Pershendetje
  Nga Fatmir2 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 01:45 PM
 3. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 06:29 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 02:58 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2009, 10:08 AM