Pse nje grua tradheton


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Pse nje grua tradheton

  Receta Gatimi

  Pse nje grua tradheton sipas psigologeve  Motivet qe cojne ne tradheti jane te shumte.
  Mund te themi se nje mashkull tradheton per seks, ndersa nje femer tradheton me mendje.


  Ja perse motivet qe e bejne nje grua te tradhetoje jane me siguri me te thella sa nje terheqje e thelle fizike dhe sensuale. Nje femer tradheton pasi nuk ndjehet me e vleresuar. Nje femer deshiron te ndjehet gjithemon e rendesishme, e deshiruar, deshiron te jete ne qender te vemendjes se mashkullit te saj. Keshtuqe nje histori tjeter, nje mashkull tjeter. Mungesa e kujdesit nga ana e partnerit eshte shkaku primar ne tradhetine e femrave. Te kesh afer nje mashkull i cili tregon kujdes ndaj femrave, qe na ben te ndjehemi mire dhe te bukura, te deshiruara na bejne te kemi besim ne vetvete. Nje grua duhet te ndihet e dashuruar, e deshiruar, eshte e vertet se femrat kane nevoj per konfirmime te herpashershme.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Per femrat duhet te kesh zantat me vete!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e elvana
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahaha un pervete se kom tradhtu ndonjehere te dashurin tim deri me tash me vone ca sbo vaki lool

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ne kete rast faji u mbetet meshkujve, te cilet nuk dine te vleresojne ate qe kane ne krah.......

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E KE GABIME . FAIN . E . KANE . GJITHMONE . FEMRAT ?????? KOTE NUKE . ESHTE . AIO . SHPREHIJE . E URTE . QE . FEMRA . E . FUTE SHEJTANIN . NE . SHISHE

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  bledi1, pse vini pika pas ēdo fjale?

  por fraza jote vazhdon, e fut ne shishe, por harron ti vej tapin!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 25-01-2013, 01:36 AM
 2. Revista Globe: Michele Obama tradhėton presidentin
  Nga olsii nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-04-2012, 09:50 PM
 3. Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 02:30 PM
 4. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 09:18 AM
 5. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-02-2012, 06:17 PM