Urime per Peniel - Gezuar Ditelindjen!!!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Urime per Peniel - Gezuar Ditelindjen!!!

  Receta Gatimi

  Urimet me te mira nga zemra per ditelindjen.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime!Urime!Urime! dhe 100 vite te tjera Peniel Lumturi dhe Fat ne Cdo Aspekt te Jetes Tende 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Wink

  Gėzuar Ditelindjen Peniel, dhe 132 Vjeē!!!  Fat e mbaresi ne jete


 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen dhe shume suksese dhe lumturi ne cdo aspekt te jetes! 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ju faleminderit tė gjithėve. Ju uroj ēdo bekim nga Zoti nė jetėn tuaj personale.


  Me respekt,

  ns

 6. #6
  Urime peniel ndoshta pak me vones por me mir von se kurr..:$

 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  urimeeee...gezuar ditelindjen!!!!!!

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pak me vonese por me falet se nuk isha verdalle

  Gezuar, 100 vjeē dhe gjithe te mirat 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit pėr urimet. Zoti ju bekoftė nė jetėn tuaj personale dhe familjare.  ns

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar ditelindjen dhe me mend ne koke!


 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit pėr urimin EMAUS. Tė uroj ēdo bekim nė Zotin.


  ns

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  Gezuar dhe 100 pranvera tjera shendet lumturi dhe shum dashuri

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Shume urime ne jete dhe nje 100 pranvera dhe dite sa me te bukura kalofshe

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Faleminderit Enkelejda_24 dhe bledi1. Ju uroj ēdo bekim nė Zotin nė jetėn tuaj.


  ns

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Foto me urime: Gezuar ditelindjen,Happy Birthday
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 20-11-2010, 10:16 PM
 2. Urime ditelindjen!
  Nga ardona nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 08:09 AM
 3. Urime per ata qe sot festojne ditelindjen!
  Nga dDiana nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-05-2010, 04:54 PM
 4. Gezuar Ditelindjen Peniel!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-04-2010, 07:04 PM
 5. Gezuar ditelindjen Peniel!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-04-2007, 07:56 PM