Pershendetje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e ARTANA
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Pershendetje

  Receta Gatimi

  Pershendetje per tegjithe anetaret e forumit nga une artana,e saporregjistruara. Ju uroj te gjitheve shendet dhe sa me shume kreativitet.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Mire se erdhe Artana,te uroj qendrim te kendshem midis nesh.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se erdhe Artana!

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe Artana dhe uroj qe te pelqej forumi

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Mire se erdhe dhe qendrim te kendshem mes nesh Artana

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mirė se erdhe Artana dhe kalofsh mirė midis nesh.


  ns

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e lulileo
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  pershendetje te gjith antareve nga une leo

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mir se erdhe artana dhe ti leo kaloni mir ne forum

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Mire s e erdhe ARTANA kalofsh sa me emire me ne

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e ARTANA
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit per mikpritjen te gjthe anetareve te forumit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga toni07 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 10:54 PM
 2. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 06:29 PM
 3. Pershendetje
  Nga kosfer nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 02:28 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 02:58 PM
 5. Pershendetje ...
  Nga Edem nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 11:46 AM