Rezultati i sondazhit: Cili eshte WEB BROWSER (shfletuesi) me i mire?

Votuesit
78. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Firefox

  39 50.00%
 • Netscape

  0 0%
 • Internet Explorer

  8 10.26%
 • Safari

  2 2.56%
 • Google Chrome

  36 46.15%
 • Opera

  5 6.41%
 • Tjeter

  0 0%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Cili eshte WEB BROWSER me i mire?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 54
 1. #21
  i/e rregjistruar Maska e uneh
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  ski qa debaton ktu google chrome ma e mira o edhe ska fjal be

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vertet Chrome po fiton shume pozicione

 3. #23
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Firefox numri nje shume i mire e i shpejte e i sigurt mbi te gjitha...............

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  E di qe nuk kisha votuar ketu!

  un votova Firefox dhe Opera, pasi kjo e dyta ka qene shfletuesi kryesor per nje kohet te gjate ne kompjuterin tim.
  Pajtohem me ty ReniX, pasiqe edhe un votova Firefox dhe Opera!

  Firefox me duket shum i pershtatshem, ne add-ons, toolbars etj... dhe Opera me shpejetesine saj

 5. #25
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Firefox Fan !!!

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  meduket shum i ngarkuar Firefox Chrom po perparon shpejt !

 7. #27
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Se fundmi po perdor Chrome dhe po me pelqen shume, me duket se i iku koha dhe firefox-it

 8. #28
  PHP/CSS/HTML/Developer 10% Maska e V1S4R
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  tok
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Google Chrome!

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  deri para 1 jave pata Firefox, por e hoqe sepse me bllokohej shum !

  Tani jam me Chrome dhe me pelqen ky shfletues

 10. #30
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Firefox, nuke e nderroje me.

 11. #31
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Se fundi chrome

 12. #32
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  FireFox shume eshte i pershtatshem dhe kollajshem per perdorim ndersa persa i perket shpejtesis dhe sigurise dihet qe eshte Google Chrome

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lexova nje artikull mbi Firefox, dhe thuet se ne vesionet e ardhshme do te integrohet nje sistem i cili rrit shpejtesine dhe ul konsumin e memories me 150%!

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Lexova nje artikull mbi Firefox, dhe thuet se ne vesionet e ardhshme do te integrohet nje sistem i cili rrit shpejtesine dhe ul konsumin e memories me 150%!
  ishallaaaah...

 15. #35
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Chrome dhe nuk le luan topi

 16. #36
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Chrome .......

 17. #37
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Google Chrome...

 18. #38
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  tek THN (the hacker news) lexova qe ne kongressin DEFCON te hackerave nga gjith bota, nje grupi iu deshen vetem 5 minuta per te explotuar Chrome nderkoh qe firefox iu desh rreth 20 min
  bejini vet llogarit per sigurin

 19. #39
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Google Chromi ka dal Browser-i me i mire per te shfletuar webfaqe kurse per te shkarkuar eshte Firefox dhe Internet Explorer...

  Kot nuk thone:
  Internet Explorer eshte Browseri me i mire per te shkarkuar Google Chrome-in p )

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lol! Chrome i ka vene Nitron Sidomos tani qe eshte i disponueshem dhe per tablet dhe smartphone.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 10:22 PM
 3. Gmail vs Outlook.com: Cili ofron njė shėrbim mė tė mirė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:05 PM
 4. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 04:22 PM
 5. Cili Futbollist Eshte Me i Miri:)
  Nga B|1n1 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:18 AM