Rezultati i sondazhit: Cili eshte WEB BROWSER (shfletuesi) me i mire?

Votuesit
78. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Firefox

  39 50.00%
 • Netscape

  0 0%
 • Internet Explorer

  8 10.26%
 • Safari

  2 2.56%
 • Google Chrome

  36 46.15%
 • Opera

  5 6.41%
 • Tjeter

  0 0%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Cili eshte WEB BROWSER me i mire?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 54
 1. #1
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Cili eshte WEB BROWSER me i mire?

  Receta Gatimi

  Firefox,Netscape,Internet Explorer,Safari,Opera,Google Chrome Apo ndonje tjeter

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Firefox...............

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Firefox me i mire....

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Dikur ka qene Internet Explorer, tani ia ka zene vendin Firefox...

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Edhe Safari eshte i papare

 6. #6
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po edhe un mendoj se esht FIREFOX....

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Edhe Safari eshte i papare
  po dhe SAFARI esht i mir se e kam provuar por me i mir me duket FIREFOX

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Une punoj me FIREFOX sepse per mendimin tim eshte me i faforshem.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  une mendoi se eshte???'internet Exsplorer

 10. #10
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Per mu Internet explorer eshte me i dobet se Firefox

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0
  Google Chrome........................IS THE BEST....

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  E di qe nuk kisha votuar ketu!

  un votova Firefox dhe Opera, pasi kjo e dyta ka qene shfletuesi kryesor per nje kohet te gjate ne kompjuterin tim.

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per mendimin tim eshte FIREFOX por edhe safari me ka pelqyer sepse mendoj se i jep gjerat me shum njgjyra per mendimin tim ..

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  un mendoj se eshte internet explorer

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0
  une mendojse google chrome osht me e mira sepse e ka te integruar mbrojtjen nga faqet e rrezikuara me viruse.....por ne google chrome mundeni me shtu extensions (shtojca)...ja ku mundeni me mar shtojcat per google chrome ...ne perdorim eshte e leht ashtu edhe e shpejt....

 16. #16

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe mua po me pelqen.

 18. #18
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pa dyshim qe kohet e fundit Googlecrome ka zene vendin e pare

 19. #19
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Mendimi im Firefox po edhe Googlecrome nuk asht i dobet

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirat
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  si browser me i shpejte eshte Google chrome edhe sware iron....edhe ska asnje nga keta browserat me lart qe tua marri per shpejtesi..ndersa firefox eshte browser i mir se ka ca opsione te tjera

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 10:22 PM
 3. Gmail vs Outlook.com: Cili ofron njė shėrbim mė tė mirė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:05 PM
 4. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 04:22 PM
 5. Cili Futbollist Eshte Me i Miri:)
  Nga B|1n1 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:18 AM