Rezultati i sondazhit: Cili eshte WEB BROWSER (shfletuesi) me i mire?

Votuesit
78. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Firefox

  39 50.00%
 • Netscape

  0 0%
 • Internet Explorer

  8 10.26%
 • Safari

  2 2.56%
 • Google Chrome

  36 46.15%
 • Opera

  5 6.41%
 • Tjeter

  0 0%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Cili eshte WEB BROWSER me i mire?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 54 prej 54
 1. #41
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Mė i mirė se Firefoxi nuk ėshtė asnjėri,sė oaku sa mė pėrket mua!

 2. #42
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  per mendimint im firefox

 3. #43
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Chrome per mua!

 4. #44
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Chrome per mua!
  edhe per mua! S'ka me ket' shfletues!

 5. #45
  i/e rregjistruar 10% Maska e dibdeejay
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mendimi im eshte explorer.....ka shume ip qe kane akses vetem ne explorer psh nese kerkon te shikosh kamer live behet fjal per ndermarjet e medha vetem me ip e DVR i vendos ne explorer dhe i shikin online normal qe te duhet dhe user dhe pasw.. por kete sherbin nuk ta ofron asnje tj

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  .....Chrome..........

 7. #47
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Chromeee eshte me e mira

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po thone se chrome eshte nje browser spyware?! sa mund te jete e vertet?!

 9. #49
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po thone se chrome eshte nje browser spyware?! sa mund te jete e vertet?!
  s'besoj... Kto polemika sigurisht qe rivalet i nxjerrin...

 10. #50
  i/e rregjistruar Maska e Sui Ela Geni
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Google Chrome eshte browser-i me i mire dhe me i shpeshte qe perdoret ne ditet e sotme!

 11. #51
  i/e rregjistruar Maska e arben123
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  google chrome onjerz..

 12. #52
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  browser (TOR

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  SPARTAAAAAAN hahaha!

 14. #54
  Firefox,

  A per blackhat TOR

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 10:22 PM
 3. Gmail vs Outlook.com: Cili ofron njė shėrbim mė tė mirė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:05 PM
 4. Cili eshte vesi yt me i keq ?
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 04:22 PM
 5. Cili Futbollist Eshte Me i Miri:)
  Nga B|1n1 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:18 AM