Gezuar 1 Majin festen e punetoreve.


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gezuar 1 Majin festen e punetoreve.

  Receta Gatimi

  Festa e punetoreve ne ditet tona e ka humbur kuptimin e saj dhe nuk festohet me si me pare. Me krizen qe po kalon bota kohet e fundit kjo feste manifestohet me shume me protesta dhe kryengritje neper rruge per shkak te papunesise dhe rrogave te uleta.

  Me kete rast u uroj te gjitheve kudo por ne vecanti shqiptareve te papune te punesohen se shpejti dhe gjithe te tjereve qe e kujtojne dhe e festojne kete feste :

  Gezuar 1 Majin!


  Ja dhe dicka nga e kaluara


 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ju uroj te gjithe punetoreve Gezuar 1 MAJIN

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar 1 Maj-in

  Emaus, kan ikur ato kohet e parakalimeve (siē me kane treguar) disa qe i kane perjetuar duhet te kene dhe nostalgji!

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar, Gezuar 1 Majin

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar festen e krishtlindjeve
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 02:01 PM
 2. Gezuar festen e Bajramit!
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 04:54 PM
 3. Gezuar Festen e Gruas!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:36 AM
 4. Gėzuar festėn e baballarėve!!!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-03-2009, 06:30 PM
 5. Gezuar festen e beqareve
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 07:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė