Si te hapim nje msn live ose hotmail


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e juri
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si te hapim nje msn live ose hotmail

  ne fillim do hapim internet explorer shkruajme www.msn.com
  hotmail,,,, sing up do plotesojme formularin dhe ne fund sing up
  me pas ne do ta provojme nese kemi hapur email-in e ri apo jo
  gjithcka eshte falas............................

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Kėtė mund ta bėsh direkt nė hotmail.com

  Procedura ėshtė e thjeshtė por duhet tė kemi kujdes nė plotėsimin e formularit dhe sidomos nė krijimin e password tė fortė.


  ns

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ej si mund tja bej qe ndonjeher me del ky mesazh kur dua te hap nje adrese me @hotmail.com ose @live.com edhe pse un kam ja 2 muj pa hap adrese?ju lutem me ndihmoni.


 4. #4
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Edhe un e kom pas ket problem po kur ma qitke mu ket mesazh un e qelsha tek nje faqe tjeter emailin

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Shko Google.com edhe shkruje
  sing up @w.cn
  edhe regjistrov

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė hapim njė sondazh!
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-05-2013, 08:36 PM
 2. Si te hapim nje shishe vere me kepuce?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 23-07-2010, 09:22 AM
 3. Si ta hapim formatin .bin
  Nga endri007 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 12-02-2010, 08:39 PM
 4. Si te hapim nje file ISO?
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-07-2009, 03:14 PM
 5. Si t'i hapim fajllat pdf me password
  Nga Kliton nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 09:04 AM