Falenderime per Kliton


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Falenderime per Kliton

  Receta Gatimi

  Po hap kete teme per te falenderuar Kliton, per te gjithe punen qe ka bere dhe ben, per te gjitha materialet qe gjen dhe poston, per cdo kuriozitet, jo se super moderatoret e tjere nuk bejne por me pelqen perqndrimi dhe puna e tij e mire.
  Faleminderit Kliton.

  Me respekt Kuklla.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Edhe un e mbeshtes mendimin e kuklles, me te vertet e meriton Klitoni sepse esht shum i angazhuar ne forum e punon me shum pasion, bravo Kliton e vazhdo keshtu.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Kliton meriton nje urim vertet special, sepse ka bere vertet shume, ne nje kohe mjaft te shkurter. Une personalisht e falenderoj per gjithe materialet e vlefshme qe ka postuar. I them pergezime, per gjithcka ka bere.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmm Une nuk jam ktu ne forum nje koh te gjat mirpo per ket koh qe jam edhe une ekam vrejt qe i Nderuari Kliton ben nje pun me te vertet shum te mrekullushme

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Faliminderit te gjitve sinqerisht nga zemra....

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit Kliton dhe nga une, vertet ke dhene nje kontribut me shume vlere per kete faqe! Uroj gjithe te mirat!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Pune te mbare Kliton, vertet e vleresoj dhe falenderimin tim e shpreha duke te ngritur ne pozite

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen Kliton
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 07:43 PM
 2. Dhe 100 vjeē Kliton !
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 06:34 PM
 3. Gezuar ditelindejen Kliton
  Nga aurel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 03:51 PM