Del Piero shenon golin e dyte - Lind Dorotea


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Del Piero shenon golin e dyte - Lind Dorotea

  Receta Gatimi  Del Piero eshte bere baba per te dyten here. Me 4 Maj lindi Dorotea, vajza e dyte e Alex dhe Sonia.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ti rroje vajza Del Pieros,dhe te jete krenare per babain e saj,se me te vertet qe eshte nje futbollist i madh.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Goxha krahasim me kete golin.......

  I uroj jete te gjate vajzes se tij.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 06:15 PM
 2. VLC shėnon 10 vjetorin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2011, 04:22 AM
 3. PTK shėnon rritje nė tė hyra
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 02:08 PM
 4. Beta e dytė e Firefox 3.6
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2009, 05:33 PM
 5. Messi nė histori, shėnon golin numėr 5.000 tė Barēės
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 06:34 PM

Etiketat pėr kėtė Temė