Pjeset intime te VIP-ave ne pasarele!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Pjeset intime te VIP-ave ne pasarele!

  Receta Gatimi  "Wardrobe malfunction", (mosfunksionim i veshjes) kėshtu i quajnė anglezėt incidentet e vogla, qė shpesh i shoqėrojnė divat e kinematografisė nė pasalerat e tyre, tė shkaktuara nga gabimet e stilistėve qė i qepin fustanet.

  Njė rrip qė bie, njė fund qė ngrihet lart dhe zbulohet gjithēka. Incidente tė tilla i kanė ndodhur edhe divės sė tv australian Shelley Craft, gjatė prezantimit tė njė emisioni. Nė kėtė galeri ju do tė gjeni viktimat e "Wardrobe malfuction". (burimi - balkanweb) 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe nuk mbarojme me kaq!


 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Kto fotografet cfare nuk kapin,jane shume profesionist vertet....

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Wau far femraa te forta hehee

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  super sexy
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Converse
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  13
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  HAHAHAH cfar flliqje ;p

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pjeset perberese te iPhone 5 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 04:25 PM
 2. Pjeset me te bukura qe keni lexuar ne liber
  Nga bessy nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 01:08 PM
 3. Fotot intime tė Rihannas
  Nga vaaldr1n nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-11-2011, 10:30 PM
 4. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-03-2010, 09:54 AM
 5. MovieClips: Tė gjitha pjesėt e filmave nė njė vend
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 11:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė