Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec

  Receta Gatimi  Nje nga femrat me te bukura te botes, Megan Fox, ka shprehur preferencen e saj per meshkujt. Aktorja thote se nuk eshte e interesuar per aktore bukuroshe, nen moshen 30 vjec, duke iu referuar kolegut Zac Efron.

  “Meshkujt nen te 30-at jane humbje kohe”, ka deklaruar Fox. Ndonese eshte vetem 22 vjec, ajo mendon se me meshkujt e kesaj moshe nuk ke c’te bisedosh, pasi ata jane te papjekur.

  “Ata thjesht duken shume te bukur me floket dhe kostumet”, tha ylli i “Transformers”. E njohur per lidhjen dhe ndarjen me aktorin Brian Austin Green, 35 vjecar, Fox tha se terhiqet me shume nga 30-vjecaret

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Goxha opinion paska dhene

  Kam nje kundershtim te vogel per kete, sepse meshkujt ne moshen 25-30 vjec konsiderohen te pjekur

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keshtu eshte kjo pune, kur je e vogel te pelqejne te medhenjte dhe anasjelltas.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. U be kohe e gjate qe...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 09:53 AM
 2. *~Sa kohe do prisnit...........*~
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:08 PM
 3. Moda per meshkuj
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 11:13 AM
 4. Foto Meshkuj Sexy
  Nga lovee nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-02-2011, 06:52 PM
 5. Veshje Intime per Meshkuj
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2011, 08:33 PM