Finalja e Champions, masa ne Rome


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Finalja e Champions, masa ne Rome

  Receta Gatimi  Ne pritje te finales se madhe te Champions League me 27 maj ne Rome, autoritetet italiane kane nisur te marrin masa te forta sigurie per te evituar cdo te papritur.
  Rreth nje mije vete dhe mjete te shumta do te angazhohen per te ruajtur rendin e qetesine ne evenimentin me te rendesishem te futbollit kete fund sezoni.

  Fillimisht autoritetet po trajnojne forcat qe do te ruajne gjendje pa lejuar trazirat.

  Te gjitha zonat e tifozeve do te monitorohen.

  Frika me e madhe eshte per ambientin ku do te qendrojne angelezet, pasi ultrasit e tyre njihen si shkak i dhunes neper stadiume.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po do ta ndiekim po une jame me barcelonen dhe fitone dhe po patem mundesi do ta ndikom live?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nė Romė tė mbahen garat e Formula E ?
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2012, 01:40 AM
 2. Fotografi te Koloseut (Colosseum) Rome
  Nga ReniX nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 05:56 PM
 3. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 05:12 PM
 4. Meta, vizitė nė Romė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2009, 07:20 PM
 5. Barēa-Manēester ėshtė finalja e ėndrrave…
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2009, 11:38 AM