Teknologjia risjell Shvarceneger ne “Terminator”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Teknologjia risjell Shvarceneger ne “Terminator”

  Receta Gatimi

  Teknologjia risjell Shvarceneger ne “Terminator”

  Guvernatori i Kalifornise, Arnold Shvarceneger rikthehet ne filmin e ri “Terminator”, fale teknologjise.
  Imazhe te aktorit, qe luajti rolin e robotit vrases ne origjinalin e realizuar ne 1984, jane shtuar ne filmin e ri, pasi guvernatori ishte i zene dhe nuk kishte kohe per xhirime te reja. Prania e 61-vjecarit ne “Terminator Salvation” u njoftua ne Los Anxhelos.

  Shvarceneger tha se ishte i kenaqur nga ajo qe e priste, nese do te deshironte t’i kthehej serish aktrimit. Aktori pritet te jete i pranishem ne premieren e filmit me 14 maj.

  Filmi me protagonist Christian Bale do te shfaqet ne kinemate amerikane me 21 maj.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po dhe un e pash reklamen per kete filem, flm eugjen.

 3. #3
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  arnold shvarceneger eshte 1 ne ate moshe edhe ben filma aksion!!!!!!!!!!!!!sa keq qe hoqi dore nga ajo pune...

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Aktor shume i mire eshte dhe mua me pelqen shume,po pse paska hequr dor nga aktrimi,se paskam ditur nje gje te tille.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sepse ne jemi rritur me periudhen e Arlond-it. Po tani dy profesioni nuk i ben dot ai, dhe ate te guvernatorit

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Po Reno ke te drejt jemi rritur me periudhen e Arnoldit,me filmat e tij shume te mrekullueshem,por dhe mosha ben te veten keshtu qe puna e Guvernatorit sikur eshte me e pershtatshme per te,plus qe tani kan dale aktor shume te mire.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Arnorl Shvarceneger lė politikėn, rikthehet nė Hollivud
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 04:10 PM
 2. Ja pse duhet teknologjia nė futboll
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 11:14 AM
 3. Teknologjia ISDN
  Nga MAJDI nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-03-2010, 06:50 AM
 4. Teknologjia
  Nga kristimcs nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 11:37 AM