Puthja eshte tradheti?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e clesiano
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  36
  Reputacioni
  0

  Puthja eshte tradheti?

  Receta Gatimi

  si mendoni ju eshte tradheti puthja?

  nqs po mendoni se mund te shkohjet ne divior vetem per nje puthje?

  un besoj se nuk eshte

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Puthja eshte tradheti?

  Ne qofte se eshte sia jo e Judes, eshte tradheti

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Puthja eshte tradheti?

  Ndonje here tradhton edhe vetem me mendje por aty ska derman te na hy dikush lol

  Por veprimet fizike, dhe ato me te voglat quhen tradhti!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Puthja eshte tradheti?

  :S :S ka puthje e puthje :S dhe ne faqe mund te quhet tradheti ose xixa tradhetie

 5. #5

  Re: Puthja eshte tradheti?

  Tradheti nuk eshte thote ai i pari qe ka hapur temen provoje lere te dashuren me nje tjeter dhe shikoje si do thuash pastaj.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Puthja eshte tradheti?

  per mendimin e puthura eshte tradheti edhe pse nuk ai/ajo qe e ben dicka te tille nuk e planifikon me pare(shumicene e rasteve)

  nga nje e puthur vazhdojne te tjerat me rradhe dhe kjo gje po ti falet personit heren e pare cfare do e pengoje ta beje here te tjera??

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Puthja eshte tradheti?

  puthja eshte tradhti apo jo?!?!?!?

  varet cfare lloj puthje eshte, me pasion apo e detyruar
  1- me pasion kur ai/ajo jepen te tere ne ate puthje njesoj sikur te kishin te dashuren apo gruan gje qe nuk falet por jo deri ne divorc mun dte besh debat dhe nese perseritt atehere kuptohet qe lidhja jote me kete njeri i ka ardhur fundi.
  2- e detyruar eshte kur Psh: ne te rinjte luajme ne rrotullimin e shishes je qe jan kushtet e lojes ose kur njeri nga partneret eshte aktor filmash dhe ne nje skene i duhet qe te puthe partneren qe e ka thjesh ne film kjo nuk per ben rezik por mund te ndodh qe keto puthje te jen te rrezikshme sic ka ndodhur shume here ne hollywood.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Puthja eshte tradheti?

  kur puth vete nuk te duket tradheti, por kur sheh te dashuren te beje kete veprim nuk te vjen mire.

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Puthja eshte tradheti?

  Nje e puthur nuk besoj se eshte tradheti, mund te jete e castit, dhe vetem kaq. I hedh nje uje syve me pak sapun edhe iku

  Jam dakort qe per djemte mund te jete me e rende sesa per vajzat kur personi i tyre puth dike tjeter, dhe nevrikosen aq shume sikur u be gjithcka, por kjo nuk mund te quhet tradheti, puna eshte te mos jete serioze se pastaj vine gjera te tjera e smbahesh dot

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Puthja eshte tradheti?

  Me pasion o pa pasion te puthuren e jep o Poligrafiks per mua eshte tradheti

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Puthja eshte tradheti?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"3319
  puthja eshte tradhti apo jo?!?!?!?

  varet cfare lloj puthje eshte, me pasion apo e detyruar
  1- me pasion kur ai/ajo jepen te tere ne ate puthje njesoj sikur te kishin te dashuren apo gruan gje qe nuk falet por jo deri ne divorc mun dte besh debat dhe nese perseritt atehere kuptohet qe lidhja jote me kete njeri i ka ardhur fundi.
  2- e detyruar eshte kur Psh: ne te rinjte luajme ne rrotullimin e shishes je qe jan kushtet e lojes ose kur njeri nga partneret eshte aktor filmash dhe ne nje skene i duhet qe te puthe partneren qe e ka thjesh ne film kjo nuk per ben rezik por mund te ndodh qe keto puthje te jen te rrezikshme sic ka ndodhur shume here ne hollywood.

  Hahahahaha puthje e detyruar??????? Mos shif shume filma Poligrafiks

  Puthjet jane tradheti ashtu sic tha dhe Genti.Ska shume rendsi si ndodhin e qe ne shumicen e rasteve justifikohen -Isha i pire smbaj mend gje-)

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  puthjet jan tradheti.....sepse kur e shikon me nje tjeter duke u puthuar ai cast do te nglet ne mendje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Puthja e tij....
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 09:42 AM
 2. Puthja
  Nga Erdi nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2011, 12:06 AM
 3. Si te parandaloni nje tradheti
  Nga ulkina nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2011, 08:16 PM
 4. Puthja nėn vetėtimė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 02:06 PM
 5. Ndikon PARAJA nė Tradhėti?
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 08:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė