George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!

  Receta Gatimi  George Clooney eshte fotografuar nga fotografet me nje femer simpatike te panjohur. Mediat jane vene ne pune per te zbuluar identitetin e saj.

  Ja ku jane disa foto:
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  A lum si kto,per kto paska qen kjo jet...

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25


  Duket se kane marre fund kohet kur George Clooney shetitse sa nga njera femer ne tjetren. Fatlumja e momentit eshte nje kamariere me profesion dhe ajo quhet Lucy Wolvert.
  Bukuroshja synon te behet modele dhe mesa duket nje porte drejt se ardhmes ajo e ka hapur. Aktori amerikan e ka njohur bukuroshen amerikane ne Miami dhe bashkejeton me te prej shume muajsh, cka do te thote se Clooney e ka marre seriozisht kete lidhje.
  Kohet e fundit ai ka pasur flirte edhe me mbesen e ish kryeministres pakistaneze, Fatima Bhutto si dhe aktoren indiane Freida Pinto, por takimi me Lucy-n nuk eshte nje flirt i thjeshte sepse George ka nje debulese te vecante per kamarieren.
  Sipas “Us Weekly, ata po fekuentohen ne sekret te plote prej disa kohesh dhe kete e ka konfirmuar nje mik i vajzes, e cila mesa duket nuk i ka rezistuar dot tundimit per t’ua rrefyer historine njerezve te saj. Aktualisht, Clooney po merr pjese ne xhirimet e filmit te tij me te fundit, "A very private gentleman".

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Cfare jane gazetaret! Ja nxorren CV-ne vajzes...

  Urime ēiftit, ishalla ham ndonje llokume

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Clooney dėshmitar pėr Berlusconin
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 07:30 PM
 2. Canalis: Clooney mė bėn tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 05:53 AM
 3. Pele: Ronaldo mė kujton George Bestin
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 12:40 PM
 4. George Gordon Byron
  Nga kuklla nė forum Shkrimtarė tė Huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 20-02-2008, 06:25 PM
 5. Letra e presidenti tė SHBA-ve, George W. Bush
  Nga Kampioni99 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2008, 05:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė