Polemmika per Miss California


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Djallėzore Polemmika per Miss California

  Receta Gatimi  Polemika per disa deklarate mbi martesat Gay dhe fakti qe mund te kete pozuar nudo, qe bie ndesh me rregulloren. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e gostivari
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Perdoruesja me e vjeter e Facebook mund te jete nje grua 108 vjecare nga California
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-08-2012, 01:47 PM
 2. Miss Usa
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-02-2010, 12:15 PM
 3. Kur miss-i peshon 90 kilogramė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 09:18 PM
 4. Zgjidhet “Miss pastreha”
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 01:12 PM
 5. Miss Universe 2009, Miss Kosova nė vend tė tretė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 01:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė