Cameron Diaz nė lidhje me kėngėtarin e e Maroon 5?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Cameron Diaz nė lidhje me kėngėtarin e e Maroon 5?

  Receta Gatimi  Aktorja amerikane e cila kohėt e fundit ishte ndarė me modelin britanik Pol Skalfor, tani duket se ka gjetur njė tė tė dashur tė ri.


  Kameron (36) dhe Paul [38], apo ish i dashuri i Jennifer Aniston, e kanė ndėrprerė lidhjen e tyre gjatė vitit tė kaluar pėr shkak tė refuzimit tė saj pėr tė jetuar nė Britani.

  "Pol nuk kishte njė punė tė madhe nė SHBA ndėrsa nė shtėpinė e tij ėshtė gjithmonė nė pritje nga revistat dhe fotografimet. Kameron nuk dėshironte tė largohej nga Hollivud," tha njė burim i afėrt me tė dy.

  Bukuroshja nga filmat "Engjėjt e Charlie’t" kohėt e fundit shihet me kėngėtarin e bendit Marron 5, Adam Livajn (30), dhe paparacit i kanė para ata sė bashku nė disa raste.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pse mos ti ndroj, ca i mungon. Urime Diaz-it!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cameron Diaz urrehet nga divat e tjera tė Hollivudit !!
  Nga labja nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 12:18 AM
 2. Diaz i ka pėr qejf lėndimet
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:05 PM
 3. Ne Lidhje me USB
  Nga Systemhackd0n nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 05:41 PM
 4. Diaz maskohet me teshat nga filmat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 07:39 PM