Gisele Bundchen, shtatzene


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Gisele Bundchen, shtatzene

  Receta Gatimi

  Topmodelja braziliane Gisele Bundchen mund te jete shtatzene. Ditet e fundit qarkullojne thashethemet se bukurojsha po pret femijen e saj te pare.

  Lajmin e kane publikuar disa faqe amerikane ne internet. Babai eshte Tom Brady, me te cilin modelja u martua ne muajin shkurt. Cifti ne fakt organizoi dy ceremoni martese, nje ne Kaliforni dhe nje tjeter ne kosta Rika.

  Sportisti ka nje femije nga ish-e fejuara, Bridget Moynahan. Deri tani dy bashkeshortet nuk i kane pergenjeshtruar thashethemet.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kate nuk ėshtė shtatzėnė
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-09-2011, 04:58 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-07-2011, 06:58 PM
 3. Morissette shtatzėnė?
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:06 PM
 4. Berry sėrish shtatzėnė?
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 08:58 PM
 5. Shtatzene, mbytet me shall 21-vjecarja
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 05:49 PM