Dennis Abner - Njeriu mace


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Dennis Abner - Njeriu mace

  Receta Gatimi

  Dennis Abner - Njeriu mace

  Emri: Catman (njeriu mace)
  Emri i vjeter: Dennis Abner
  Ne moshen 23 vjecare Dennis Abner pa nje enderr ne te cilen nje indian i tregonte se duhet te ndiqte “rrugen e tigrit”. Qe prej asaj dite mori ate rruge derisa arriti te behej ky qe eshte sot: “njeriu mace”.
  Tatuazh pas tatuazhi, operacion pas operacioni, Dennis ne 25 vjet ka shpenzuar rreth 150.000 dollare per t’u shnderruar ne nje “njeri mace” te vertete.
  Dennis Abner
  Pervec kesaj, ai ka harxhuar me shume se 2000 ore per te mbuluar gati te gjithe trupin me tatuazhe, per te mbjelle mustaqet dhe per te ribere dhembet. Gjithashtu ai perdor lente per syte qe e bejne t’i ngjaje edhe me shume nje maceje te vertete.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ca qeka ai kshu mor burr,po ai seshte njeri ai eshte moster,gjithsesi ja paska arritur disi.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Te jesh njeri dhe te duash te shnderrohesh ne kafshe, vetem nje njeri qe nuk arsyeton drejt, mund ta deshiroje.

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Kirurgji plastike. Ēmenduria e njeriut nuk ka tė sosur.

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Epo mire e ka girl08 te jesh njeri dhe te deshirosh te behesh kafsh kete sdi si ta quaj me te verte qe cmenduria e njerit nuk ka te sosur Peniel.

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  PO KY ESHTE TIA FUTESH VRAPIT

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0
  kujton se duket bukur ))))))

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Treshja “e ėmbėl” mace-rosė-qen
  Nga Erinaa nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 05:32 PM
 2. Video - Mace Shkalluar
  Nga Lirenti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 09:10 PM
 3. Mesimi qe duhet ta marrim nga nje mace
  Nga 3r1k0 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2010, 07:06 PM
 4. Nė shtėpinė e ēiftit amerikan kapen 77 mace
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-10-2009, 11:18 AM
 5. Depoisti kinez “punėson” 85 mace
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 11:09 AM