Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  Receta Gatimi

  Meqe jam une nismetarja e temes, me perket mua te pergjigjem e para:

  Valbona Mema

  OOOOPA filloj haengu ketu!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  Sa teme e ēuditeshme,,,,

  para se te gjeja nusen do doja te ftoja Jennifer Lopez...

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  Pergjigja jote nuk quhet.........
  Ketu flitet x qef alla shqiptarshe cuno, prandaj je i obliguar te japesh xseri xgjigjen tate, se nusja jote (kur ta gjesh....) duhet te jet shqiptare apo jo?!

  Teme e cuditshme ..... do te thote interesante!!!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  ne dasmen time do kisha deshire te ftoja ARTJOLA TOSKEN!!!!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  doja te shprehesha qe tema ishe e veēant urime

  ok nga shqiptaret ato pak qe njof. Elvana Gjata

  dasem te mbare Eri

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  prit Renix se ska fillu akoma

  ka humb dhendrri

  do doja te ishte dhe Eli Fara qe te kendonte

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  une do te ftoja ponin

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  Urime per temen un do te ftoja Molin
  A je mi ne dasem apo jo po qe se Moli do ishte i zon
  une do ftoje Nini-n e portokallis i gja konget e dasmave

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  ahahha.ninin?do kalojme bukur.....

  kurse une ne dasem do te doja irma libohoven.....

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  Une ne dasem ftova Vojo Kushin, por meqe ai ishte shume i zenen me dasma te tjera, me dergoi shokun e tij Cerciz Topullin!


 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  po po sikur dhenderi te jete i huaj ku e kercen dot napolonin ai mo ? po nejse do te ftoja PONI

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  hahahah sa kom qesh o Anna.

  pse vetem ne shqiptaret duhet te pershtatemi me zakonet e te huajve edhe ata duhen te prashtaten me tonat ne valle, shijet e kengeve etj.

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  ana te them une qe e kercen. kam eksperience une do ftoja nje kengetar korcar nje vlonjat dhe nje nga te shqiperise se mesme per te bere nje mix (edhe se une i bera me cd)

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj

  EDHE NJE HERE QE NA KERCEU NJE FRANCEZ VALLET SHQIPTARE NA NXORRI GAVILJEN PALE TE NA KERCEJE NAPOLONIN DO TE NA THYEJE QAFEN.

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  un nė dasmėn time do ftoja afrim mucicin dhe irma libohovėn.

 16. #16
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  FTONI KE TE DONI PERVEC VALBONA MEMES,SE NDRYSHE E QAT DASMEN[/u]

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  urime per temen
  une ne dasmen time do te ftoja artjola tosken ..

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  Patjeter Meden...

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  MEDEN GAZIN LINDEN DHE BUQEN
  DASEM TE MADHE.....

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cilin kengtar/e do te deshironi te ftonit ne dasmen tuaj?!

  do te besh dasmen si koncert !

  kam ndryshuar mendje nuk do te ftoj as ponin as nje kengetar te njohur se njerezit do te vijne pastaj per te pare kengetaren apo kengetarin dhe jo mua

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Do ta ftonit EX ne Dasmen tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-06-2013, 04:15 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 12:22 PM
 3. E dėshironi Titanikun nė pijen tuaj?
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-01-2010, 07:29 PM
 4. Vendosni fytyren tuaj ne celebrity qe deshironi
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-05-2009, 02:55 PM