Barcelona eshte kampionja e re e Europes: Barcelona 2 - 0 Manchester


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Barcelona eshte kampionja e re e Europes: Barcelona 2 - 0 Manchester

  Receta Gatimi

  Per te gjithe dashamiresit e futbollit sot ne Lirenti.com ora 20/45 Live finalja e Champion Liges

  Shikim te kendshem

  UEFA Champions League 2009


  Barcelona VS Manēester Junajtid - LIVE
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-05-2009 mė 04:12 PM.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e piratemorocco
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Great, i'm all for Barcelone today.

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  un jam me Manchester United!!!shpresoj te fitoje!

 4. #4
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  fitojne red davids

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe une me Manchesterin jam,ishalla fiton,se Barcelonenen se dua fare sme pelqen si ekip,kurse per Manchesterin kam simpati,dhe eshte ekip me i pjekur se Barcelona.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja dhe disa foto nga Roma ku jane mbledhur tifozet:
 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shume faliminderit Reno per keto foto origjianale,kto tifozat Anglez jane te cmemdur fare.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po kane shkaktuar teper probleme ne rome, por per me shume litra birre pa mbarim....si nuk dehen keta!

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  sonte fitone baecelona 2-0

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une jam me Manchesterin jam dhe do fitoj hihihi

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  deri tani eshte 1-o barcelona:

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Mbaroi pjesa e pare:

  Manchester United 0 - 1 Barcelona

  Gol i Eto ne minuten e 10'

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une jam me Manchesterin dhe do te fitoj hihi

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  lucatonii nuke keni shance qe te fitoni jeni shume dobet me vien keqe nuke keni energji ju duhet me shume energji?

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  eheheheh Bledi prit tani te tregojm energjin ton eheheheh ne Pjesene par e kemi lan veq me kshyr qfar loje po e ban Barca ndersa tash ehehe ne e kemi rolin kryesor ...

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e belti
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  11
  Reputacioni
  0
  manqester junajtid - barcelona 2-1

 17. #17
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Bo se kam pare ndonje here Manchesterin kaq dobet,une jam tifoz i Manchesterit por Manchesteri sot ishte shume shume dobet,urime Barces per fitoren e meritonte luajti me mire.

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ju thashe qe barcelona fitone dhe e meritonte

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o Urime Urime fitorja e BARCELONES qe nga nje beer te gith tifozave te barqes sepse e meritoni wau Barca ka qen fenomenale njerz se kam prit se do te luan kshtu ...

 20. #20
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pffffffffffffff.......na la Manchesteri...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Champions League: Milan- Barcelona
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:07 PM
 2. Real vs Barcelona
  Nga Bytyqi Valon nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-12-2011, 03:04 PM
 3. Barcelona apo Real Madridi.
  Nga gjendar nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 06:43 PM
 4. Leo Mesi: Pėrjetėsisht te Barcelona
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 05:12 PM
 5. Reali dhe Barcelona me fitore..
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-01-2009, 12:19 AM