Barcaleta per te qeshur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 111
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Barcaleta per te qeshur

  Ishin kafshet e pyllit dhe kishin ndertuar nje banjo me muzike nga brenda.

  U fut luani brenda dhe mbasi maroi pune doli dhe i tha te tjereve:

  - Ah sa mire qe ishte me muzike!

  Nje dite u fut brenda ariu dhe kafshet e tjera e pane qe po u vononte shume dhe i hapen deren e banjos.

  Mbasi i hapen deren e banjos pane qe ariu ishte ne kembe me doren ne zemer dhe banjo ishte bere shume pis. Ariu me nerva i tha:

  - Po ju tani e gjetet me vene himnin e flamurit ee?!!!!

  --------------------------------------------------------------------------------------------------


  Ishte nje grua ne shtepi e vetme dhe papritur i ra dera dhe mbasi shkoi ta hapte pa qe ishte nje nga te dashurit e saj dhe kur e pa i tha:

  - Po ti c'fare don ketu?

  - Te solla nje shishe vere te mire- i tha

  - Mire po ik shpejt se mund te me vije burri nga casti ne cast- i tha gruaja- por ra dera pa ikur i dashuri i saj nga shtepia.

  - Shpejt fshihu poshte krevatit- i tha ajo- dhe mbasi hapi deren pa qe ishte i dashuri i dyte i saj.Gruaja i tha

  - Po ti c'fare don ketu?

  - Te solla nje pule per te ngrene- i thote ai

  Mire i thote gruaja por tani dil se do me vi burri tani, por pa dale akoma i dashuri i saj ra dera prap.

  - Shpejt fshihu te frigoriferi i thote

  Mbasi hap deren sheh qe ishte i dashuri i trete i saj

  - Po ti c'fare bgen ketu - i thote

  - Asgje vetem erdha per te te pare- i thote ai dhe ra prap dera

  - Fshihu te ballkoni- i thote ajo- se eshte burri im

  Mbasi ajo hap deren sheh qe ishte burri i saj dhe i thote me habi:

  - Po ti pse erdhe kaq heret?!

  - Doja te rrija pak me ty- i thote

  - Shume mire- i thote gruaja- dhe meqe ti je treguar kaq i mir sot zoti do te beje nje dhurate

  - C'fare dhurate?- i thote burri

  Gruaja ben gjasme sikur i kerkon nje shishe vere zotit dhe del i dashuri i saj poshte krevatit.

  - E sheh?- i thote gruaja- dhe burri me habi i thote

  - Qenka e pabesueshme, por po ndonje gje per te ngrene mund te na jpni o zot?- thote burri- dhe del i dashuri tjeter nga frigoriferi dhe i jep pulen.

  Burri me gruan po darkonin dhe i dashuri tjeter qe po rrinte ne ballkon kishte shume ftohte dhe me ne fund hyri brenda nga dritarja dhe ju drejtua burrit:

  - Ej ka thene zoti doni ndonje gje tjeter??
 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te lezetshem, po kjo e dyta ishte me e forte.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,344
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  28
  HAhaha shume te forta!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  haha sa per te qeshur!!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking Te ndryshme

  Si thuhet anglisht
  "Vjerra ime nuk do vije per darke sot?"
  -Pergjigje:
  "YEEEEEEEEEEEEEEEEEESSS"! 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  A e dini pse grate rrine aq gjate ne telefon?
  -Per te mbajtur linjen..

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  -Doktor,doktor,me dhembin shume shpatullat!
  Doktori thote:
  -Ju keni nevoje per me shume diell...
  Pacienti hapi syte i cuditur:
  -Doktor,jeni i sigurte per kete po thua?
  -Po ti mua do me mesosh qe kam 30 vjet mjek....
  -Po une...kam 30 vjet roje plazhi...

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pacienti tek mjeku

  -Doktor duhet te jeni gabuar.Ju kerkova dicka per te larguar plotesisht te krruarat dhe jo nje qetesues te zakonshem...
  -i dashur zoteri,gaboheni,pasi kjo ju duhet.Do t'ju jape energji qe te mos lodheni se krruajturi!

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e totra
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  30
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  u sa kom qesh sidomos ajo e linjes dhe e rojes se plazhit

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,209
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  22
  Te forta fare qekan,qeka i apasionuar aldo24 mbas barsaletave me duket

 11. #11
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Rrapushi me Ramushin ishin zjarrefikes. Ne nje ndertese te larte kishte rene zjarr, Shkallet ishin te prishura si ndodh gjithmone ne Shqiperi. Rrapua i ngjiti shkallet me nje vrap dhe filloi te shpetonte femijet qe kishin mbetur nen zjarr. Rrapua i hidhte qe lart Ramua i priste poshte. Nje femije, 2, 3, 4 i pesti ishte jevg, E hodhi Rrapua, se priti Ramua....nejse vazhduan...Rrapua hidh Ramua prit e ler menjane...Prape rradha tek nje jevg, Ramua prape vuri duart ne bel, se priti...prape cope cope femija ne asfalt....Ramua bertet qe poshte.

  - O Rrapo mos humb kohen kot me keta te djegurit...

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Polici

  Nje polic tek mjeku:

  - Doktor ju duhet te me ndihmoni.Une zbrazem c'do dite ne 5:30

  - Kjo eshte nje gje e mire. C'do njeri duhet te dale jashte cdo dite.

  - Po, por ju nuk me kupruat. Une e bej ne 5:30, por zgjohem ne 7:00.

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Kllouni

  Nje cift po pergatitej per mbremjen e madhe te karnavaleve.

  - Une do te martohem si klloun, - thote burri.

  Dhe e shoqja: - Te lumte!Keshtu te gjithe do te njohin menjehere.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Fustani

  - Cdo dite ime shoqe me kerkon nje fustan te ri.

  -Dhe ti ja blen?

  - Jo. Prandaj ajo ma kerkon cdo dite.


 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Mosha

  Mesuesi: - Na flit per shekspirin. Sipas mendimit tend, ne qoftese ai do te ishte ende gjalle, a do te mbetej njeri i shquar?

  Nxenesi: - Patjeter, sepse ai tani do te ishte 412 vjec.

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Gruaja

  Nje dite nje mik i tij po i thoshte Anjshtajnit: - Si e shpjegoni qe sa ishim te rinj une dhe gruaja ime ziheshim cdo dite ndersa tani qe po vjeterohemi ajo eshte shtruar me shume...?

  Anjshtajni ja kthen me te qeshur: "Gruaja eshte si kepucet qe sa me shume te vjeterohen aq me mire te rrijne ne kembe.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ndryshimi

  Gjate nje dreke te shtruar per nder te tij, Bajroni tha:

  - Cfare ndryshimi! Ketu ne tavoline hapet goja plot, ndersa ne parlament....bosh.


 16. #16
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  shume te bukura keto.....

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Bisedonin dy te panjohur

  - Kur e ndjej qe po me afron gripi vishem trashe rri ne shpi dhe marr prane vetes nje shishe raki.Pas nje ore gjithcka ka mbaruar.

  - Cili gripi? - pyeti tjetri.

  - Jo mo cne, shishja e rakise!

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Pacienti

  I tha mjeku pacientit

  - Duhet ta dish se armiku juaj me i madh eshte alkoli.

  - Mire doktor, po mos doni qe une te tregohem frikacak perpara tij?

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Falenderimi

  - Hape gojen! - i tha mjeku.

  - Shume faleminderit doktor!

  - Po pse me falenderon?

  - Sepse te gjihte me thone: " Mbylle! "

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Djemte

  - Qeni im eshte me i mire se i joti!

  - JO!

  - Bicikleta ime eshte me e mire se e jotja!

  - Jo

  - Mami im eshte me e mire se e jotja!

  - Ah, po. Kete e thote edhe babai im!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Barcaleta +18
  Nga Arjol nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-03-2014, 10:01 PM
 2. Per te qeshur
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 02:59 PM
 3. Barcaleta by vini123
  Nga vini123 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 12:57 PM
 4. Barcaleta mbi bjondet
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-09-2009, 04:34 PM
 5. Video per te qeshur
  Nga LAKJA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 26-02-2008, 03:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė