Kylie Minogue mund te shkoje drejt altarit shume shpejt. Kengetarja australiane e fejuar me te riun spanjoll Andes Velencoso e ka marre propozimin gjate nje udhetimi ne New York.


“Kengetarja nuk arrinte ta besonte dhe u mbulua nga gezimi per nje kohe te g
jate”, thone burime te aferta pasi Velencoso i tregoi unazen. “Ne fillim ai i tha se do te zgjohet cdo mengjes prane saj. Kylie e pyeti nese e kishte idene per ate qe po i thoshte, por ai u kunderpergjigj duke i kerkuar te martohen. U gezua shume nga kjo gje”, shprehet nje burim anonim.
Kylie Minogue eshte 41 vjec dhe ka 11 vjet diference me te riun spanjoll, te cilit i ka njohur edhe familjen gjate nje udhetimi ne Spanje.