Pak ditė pas publikimit tė lajmit pėr njė shtatzėni tė mundshme tė topmodeles Zhisel Bandshen nė tabloide tė ndryshėm, ka mbėrritur edhe pėrgėnjeshtrimi.

Bashkėshorti i saj, Tom Bredi, ka deklaruar se ēifti nuk ėshtė nė pritje tė ndonjė fėmije. “Zhiseli nuk ėshtė shtatzėnė”, nė mėnyrė tė qartė dhe tė zėshme ka deklaruar Tomi, duke u pėrgjigjur ndaj lajmeve pėr shtatzėnėsinė e gruas sė tij. “Njė fėmijė mjafton”, ka shtuar Tomi, i cili tashmė ka njė djalė dyvjeēar me ish- tė dashurėn, Brixhit Monahan. Manekinia mė e paguar nė botė dhe ragbisti i njohur amerikan janė martuar nė shkurt tė kėtij viti nė Kaliforni, ndėrsa njė ceremoni tė dytė martese e kanė mbajtur muajin e kaluar nė Kostarikė