Xhordan, pėrgatitjet e fundit pėr divorc


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Xhordan, pėrgatitjet e fundit pėr divorc

  Receta Gatimi


  Modelja e njohur, Kejti Prajs, apo siē njihet mė mirė, Xhordan, ka kaluar ditėlindjen e saj tė 31-tė nė bisedime me avokatin e divorcit tė Pol Mekartnit.


  Se Xhordan e ka ndėrmend “pa hajgare” qė tė shkurorėzohet nga burri i saj, Piter Andre, flet edhe fakti se ajo ka nxirė (me ngjyrė) njė tatuazh nė trupin e saj, ku ishte shkruar emri i Piterit. Xhordan, nėnė e tre fėmijėve, ka angazhuar avokaten Fiona Shakleton pėr t’i ndihmuar qė ta ruajė tė drejtėn pėr t’u pėrkujdesur pėr fėmijėt, si dhe qė tė shpėtojė njė pjesė sa mė tė madhe nga pasuria e saj prej 40 milionė funtesh. Tė themi vetėm edhe se ishte mu kjo avokate e cila i ndihmoi Pol Mekartnit qė t’i japė gruas sė tij vetėm 24.3 milionė funte, nga njė pasuri e Polit qė kapė vlerėn prej 400 milionė funtesh. Pra, ajo ėshtė njė avokate mjaft e zonja.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E din njeri se pse po ndahen kto apo.......

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  me duket se prej atij tatuazhit....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 fajtorėt kryesor pėr divorc
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 11:57 PM
 2. Divorc dhe akuza mes prindėrve pėr vajzėn e zhdukur
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-12-2010, 01:41 PM
 3. Kėrkon divorc, sepse burri e quan Guantanamo
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 09:48 PM
 4. Kur fillojnė pėrgatitjet e vajzės pėr martesė?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 11:02 PM
 5. Mourinho, divorc pas 20 viteve martese
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-06-2009, 05:26 PM