Megan: "Ndihem si prostitutė dhe jo si aktore"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Megan: "Ndihem si prostitutė dhe jo si aktore"

  Receta Gatimi
  Megan Foks ka deklaruar se pėr shkak tė punės sė saj si aktore ndihet si njė prostitutė.


  Njėra nga aktoret mė seksi pėr momentin, Megan Foks, gjatė bisedės me revistėn “GQ”, ka deklaruar: “Kur mendoni paksa, ne aktoret nė tė vėrtetė jemi prostituta. Na paguajmė qė tė luajmė dashurinė dhe epshin. Njerėzit e tjerė paguajnė nė mėnyrė qė tė na shohin se si puthemi, prekemi dhe bėjmė gjėra, tė cilat njerėzit nė lidhjet monogame nuk e bėjnė kėtė. E tėrė kjo situatė mė duket paksa neveritėse”.

  Ajo ka shtuar se njerėzit e konsiderojnė seksualisht agresive dhe se kjo nuk e brengos. “Njerėzit mė konsiderojnė paksa tė shthurur. Me vet kėtė, ata mendojnė se jam seksualisht agresive dhe qė i ngjaj njė fėmije tė egėr. Por, unė fare nuk i ngjaj kėtij personi. Prapė, mė pėlqen ky imazh, sesa qė tė jap foton e njė personi plotėsisht korrekt dhe tė drejtė, sepse kjo mendoj se ėshtė shumė larg nga e imja e vėrtetė”, ka shtuar Megan.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ka dhe ankesa duke pare se parat i marrin pale pale duke bere qef!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mendoj se ne nje fare menyre ka te drejte.....

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Mendoj si Aldo24, pak a shume ajo ka te drejte.

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Epo nese i duket vetja ashtu, pse nuk nderron profesion ???
  Apo i iken nje shtrese e madhe lekesh ?????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 02:00 AM
 2. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 3. Si Te Krijoni Nje "ICE" TEXT EFFECT"
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:12 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė