100 per Timin e vogel


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  100 per Timin e vogel

  Receta Gatimi

  100 vjet per Timin e vogel, Mima urimet me te mira per cunin.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gjithashtu i Bashkohem dhe Unė Urimit te Kukllės Dhe 100-Vjeē Timit Ēunit tė Mimės dhe Jetė tė Gjatė..................
 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Urime <<T!M! i gezoft edhe 1oo vjet e ishalla ka fat ne jet ne qdo aspekt :

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Faleminderi shume , shume


  I uroj djalushit tim pra, te me behet 100 vjeē , me shendet dhe plot gjera te bukura

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Mima, edhe 100 cuni. I uroj te rritet i forte e i shendetshem, dhe te jete gjithmone i rrethuar nga dashuria.


 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  mima dua turte se ma vajtur mendjaaaaaaaaaaa

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe 100 Vjeē djali Mima, uroj te behet i shendetshem dhe kurdohere i lumtur!

  Tia kaloni sa me bukur!

  Reni!

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  U bėftė 100 vjeē. Ēdo tė mirė dhe ēdo lumturi nė jetėn e tij.


  Kalofshi sa mė bukur..

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Faleminderit nga zemra, me behet shume qefi

  Gjithe te mirat per ju dhe familjen tuaj


  Ja Kuklla merre nje cope , dhe ju te tjeret patjeter

  dhe te lagim gojen me nga nje gote me topka te vockla 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mima edhe 100 vjec djali.. uroj te rritet i fort, i shendetshem, plot dashuri e lumturi ne jete...

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mima, gezuar ditelindjen Timit dhe qofte gjithmone nje femije i shendetshem dhe i lumtur!
 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar gezuar dhe u befte 100 viec timit gezuar dhe me shume lumturi ne jete .

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  mima profiterol dua une , mmmmmmmmmmmm sa e mire te lujmshin duart

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Faleminderit, faleminderit per urimet tuaja , me behet vertet qefi  Kuklla .... Kliton .... Lucatonii

  Girl08 .... Renix .... Peniel

  Poligrafiksi .... Emaus ..... Bledi1

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Pub-i mė i vogėl nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 05:35 PM
 2. Foto: Akuariumi mė i vogėl nė botė
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 09:20 PM
 3. HTC Knight, apo vėllai i vogėl i HTC Evo 4G
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 05:36 PM
 4. USB-ja mė e vogėl!
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 12:33 PM
 5. Faqa Web me e vogel ne bote!
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-04-2010, 06:53 PM