Oferta e Reklamave

Reklamoni nė Lirenti.com vetėm me 5 Euro nė mauj website personale, bizneset tuaja dhe ēfarėdo tjetėr.
Pėr ēdo reklamė Stafi Lirenti.com ju dhuron bannerin FALAS i bėrė posaēėrisht pėr ju.

  • Reklam vetėm 3 Euro/Muaj nė ēdo Faqe Kryesore Siper * (nr i limituar pranimesh)
  • Reklam vetėm 5 Euro/Muaj nė ēdo Faqe siper temave *
  • Reklam vetėm 3 Euro/Muaj nė ēdo Faqe poshte temave *-----------******-----------
Pagesa duhet tė behėt nė llogarin tonė Paypal:


Pasi tė keni bėrė pagesėn na dergoni kėto informacione:

  • Nr ID tė pagesės
  • Pershkrimin e Reklamės
  • Adresėn e Faqes qė do reklamoni

Pėr pagesat nė cash pranė pikave tona Tiranė, Durrės apo Fier kontaktoni nė nr e telefonit: +355/----------

Pėr ēdo paqartėsi plotesoni formėn e kontaktimit ose dėrgoni njė e-mail nė live @lirenti.com

Shenim: *(random/kazuale)