Linku ku shihet emri i ALL-LLAHUT ne Kosovė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Linku ku shihet emri i ALL-LLAHUT ne Kosovė

  Receta Gatimi


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me fal shoku po nuk ngjan fare me fjalen allah. As ne shqip e as ne arabisht

  respekte

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi Lexo postimin
  Me fal shoku po nuk ngjan fare me fjalen allah. As ne shqip e as ne arabisht

  respekte
  Shoku kqyre deri ne fund wideon edhe kqyre mire
  se sjam veq une ka tham qe aty asht emri i All-llahut , po analistet ma te medhenj
  KLM !

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  edhe mua nuk me duket fare se ngjason po nejse eshte mendimi juaj.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga besmir0212 Lexo postimin
  shoku kqyre deri ne fund wideon edhe kqyre mire
  se sjam veq une ka tham qe aty asht emri i all-llahut , po analistet ma te medhenj
  klm !
  o besmir nuk ja vlen te hapim debate per kto gjera. Un i kam lexuar te dyja edhe biblen edhe kuranin te dyja te njejten thone. Un besoj ne zot por nuk besoj kto shkrimet. Sipas prinderve dhe gjysherve te mi edhe un musliman i bie te jem por nuk e besoj myslimanizmin. Ka shume shume veprime qe myslimane i interpretojne ndryshe ose thene me sakte ne drejtim te gabuar.

  Por gjithsesi per ju besimtaret mysliman ato vargparalel malet e fush kosoves ju duken si e shkrojtur allah aty mbajeni mendijen sic ishte dhe ajo video tjeter me luani qe gjoja shqiptonte fjalen allah..

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Krejt Ok eshte , ama une e kam qit kete video per ata qe besojn ne muslimanizem e jo per te tjere ,
  edhe qe the ti " Ka shume shume veprime qe myslimane i interpretojne ndryshe ose thene me sakte ne drejtim te gabuar."
  ku je ka e din ti qe muslimanet po i interpretojne gabim , ku po bazohesh ti ?
  edhe sa per videon me Luan nuk ishte "gjoja" shqiptonte po e shqiptonte fjalen All-llah ,
  a nuk e ndegjove ti a nuk e shikove edhe vet ?

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  wow zoti na rujt

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Dooni
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  11
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi Lexo postimin
  o besmir nuk ja vlen te hapim debate per kto gjera. Un i kam lexuar te dyja edhe biblen edhe kuranin te dyja te njejten thone. Un besoj ne zot por nuk besoj kto shkrimet. Sipas prinderve dhe gjysherve te mi edhe un musliman i bie te jem por nuk e besoj myslimanizmin. Ka shume shume veprime qe myslimane i interpretojne ndryshe ose thene me sakte ne drejtim te gabuar.

  Por gjithsesi per ju besimtaret mysliman ato vargparalel malet e fush kosoves ju duken si e shkrojtur allah aty mbajeni mendijen sic ishte dhe ajo video tjeter me luani qe gjoja shqiptonte fjalen allah..

  Ashtu eshte, pajtohem me ty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa lek kushton emri juaj?
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 04:44 PM
 2. Rrefime Per Te Derguarit E All-llahut
  Nga abdullah92 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 09:04 PM
 3. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 01:31 PM
 4. Emri juaj nė Japonisht :D
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 19-11-2010, 04:24 PM
 5. Emri Yt ne Mars ....
  Nga dDiana nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-08-2009, 08:09 PM