Microsoft Office 2010 - E RE!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Programe Microsoft Office 2010 - E RE!

  Receta Gatimi

  Microsoft Office 2010 - E RE!  Technical Preview e Office 2010 e cila i ka shpetuar nga duart Microsoft-it.

  Ketu keni te dy versionet per x86 dhe per sistemet x64 te paketes Office 2010 te re.

  shiko bashkangjitjen:
  *linket jane file torrent

  Disa pamje nga Office 2010:


  Microsoft Word:


  Microsoft PowerPoint


  Microsoft Outlook


  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 12-06-2009 mė 10:54 PM.

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  i provova linqet por tek te dyja me del kjo


  404 Not Found

  __________________________________________________ ________
  nginx/0.6.35

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Linket u azhornuan vetem per ate x86

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kush me gjen ndonje link tjeter per shakrkim

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Kush me gjen ndonje link tjeter per shakrkim
  me duket se e kam postuar ne forum me direkt link!

  Sidoqofte, tani me duhet te dal, por kur te kthehem do te shikoj (:

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nese ke torrent e ke Ketu

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ska prob ice se e vura ne shkarkim kete qe postoi mortaja flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft lanson Office 2010, nė gjithė botėn
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-06-2010, 06:13 PM
 2. Me ndimoni me nje serial ose nje aktivizues per microsoft office 2010 plus
  Nga argent nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-06-2010, 09:52 AM
 3. Microsoft do tė lansojė Office 2010 me 12 maj
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-03-2010, 02:29 PM
 4. Microsoft Office 2010 pa pagesė dhe online
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 04:47 PM

Etiketat pėr kėtė Temė