Eva Longoria, mazokiste


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Eva Longoria, mazokiste

  Receta Gatimi  Eva Longoria ne jeten reale pervecse nje grua shume sexy, eshte misherim i gezimit, bukurise dhe pozitivitetit.
  Bashke me keto fjale edicioni meksikan i "GQ" prezanton edhe imazhe te reja te aktores qe eshte bere e famshme fale rolit te saj si Gabrielle Solis ne "Desperate Housewives".

  Fotografi i njohur i divave ka bere te mundur sjelljen e Eves ne nje tjeter variant, shume joshes, seksi dhe te vecante.

  Ne rolin e nje dominuese ne seksin mazokist, Eva shfaqet e dhunshme, agresive si asnjehere tjeter.

  Nuk dihet se si do te reagojne fansat pas ketyre fotove.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa e mire kjo!

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po pra....

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa e mire kjo!
  Mbahu Reno

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  PO ESHTE E MIRE AI TE VERTETEN KA HTNE RENIX

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Eva Longoria dėshiron familje tė madhe
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:27 AM

Etiketat pėr kėtė Temė