Si e kaperceni stresin ??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Si e kaperceni stresin ??

  Receta Gatimi

  Kur jeni te stresuar
  cfare beni per ta hequr apo per ta kapercyer ate moment teper stresant per ju ?

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  ia kepus me tigan surratit dhe nuk vjen me.se sia mban.

  shpesh here bente sikur kishte frik nga duhani dhe alkoli po eshte nje mashtrues i madh ai qe se ka shokun,,sepse ata ishin shoke te ngushte dhe ndanin te njejtin qellim dhe mision,te shkaterronin jeten e njeriut.Po mua do ma hidhnin ata??????jam me e zgjuar se ato pleshta ......

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mendoj se stresi nuk ekziston dhe ne kete menyre e harroj teknik e personalizuar ku mund te shtoni dhe nje dush me aroma te kendshme...Funksionon!

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Une personalisht stresin dhe gjithcka tjeter te ngjashme me te e heq duke degjuar muzike te lehte dhe romantike. Te mua funksionon gjithmone.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mua me pelqen te dal shetitje ne vende te qeta ose thjeshte te eci ne ajer te paster ne nje vend te qete ku te relaksohem e te kthjellohem me mire ....

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  duke menduar per gjera te bukura

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e lulileo
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe une po ashtu deke menduar per gjera te bukura te cilat me kan ndodhur ne jet

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Une te jem vetem dhe shtrire duke enderruar me sy hap

 9. #9
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  duke menduar sikur jam ne nje pyll tropikal.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e rajmonda1
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  duke fershellyer

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  duke levizur stacionet e tv me shejtesi te madhe......me duket anti stres

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kur jam i stresua rri mendohem os shkoj tek palestra ime dhe i bie thesit me grushta keshtu e kaloj stresin une

 13. #13
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  stresin e kaloj me muzike cfardo duke menduar gjera te bukur duke bezdis te tjeret ne cel me #31#

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahaha....stresin e kalonke duke bezdis te tjeret me #31# me pak fjal duke i stresu dhe te tjeret

 15. #15
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po eshte gallate kam bere shume te forta me #31# sidomos me eagle kur nuk hargjoj naten
  merja ne cel pa njohur numrin dhe u thoja se jam nga nje emision dhe mund te fitoje nje laptop ose tv plazma po te gjeje titullin e kenges qe une ua jepja me celularin tjeter te gjithe e hengren ne 30 telefonata 3 mund ta mbyllnin cel dhe mund te harxhoja 100 leke te reja gjithesej per ata qe nuk ishin rini ring

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dhe te iku stresi?
  po sa veta ke stresu qe prisnin laptopin ........

 17. #17
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  stresi iku 100% po te tjeret nuk stresohen sepse u tregoja qe po tallesha dhe me shume me shanin gocat se cunat.

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po mendoj qe duhet te gjesh nje menyre tjeter per te hequr stresin....

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  arba na thuaj ate menyren e re kur ta mendosh

 20. #20
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  une po mendoja po sikur te marresh tollumbace ti mbushesh me uje dhe boje dhe tua hedhesh njerezve ne rruge por te kesh ndonje motorr se te kapin te rrafin

  ose te fshihesh dhe tu gjuash njerezve me pistolete me zara

  ka shume menyra te ndryshme une gjysmen i kam provuar jo se jam shum i stresuar por me shume per gallate

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kapėrceni’ tradhtinė
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 10:58 AM
 2. Pjepri ndihmon tė luftosh stresin
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-06-2010, 11:31 AM
 3. Enzima nga pjepri zvogėlon stresin
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2009, 06:45 PM
 4. Si tė kontrollojmė stresin e provimeve?
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 07:20 AM
 5. Si tė tejkaloni stresin post-traumatik
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 03:05 PM