Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte "HOMOSEKSUAL?"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 33
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Si do te reagonit nese femija juaj ju thote se eshte "HOMOSEKSUAL?"

  Receta Gatimi

  Si do te reagonit nese nje dite femija juaj gjaku juaj do tu thoste se eshte "homo" nje situate me te vertete e veshtire imagjinoni per nje moment sikur ju po perballeni me kete situate cili do te ishte reagimi juaj i pare ???

  Diskutim te kendshem !!

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  une skam femi ,......po nese do te me ndodhte ........uuuuuuuuuuuuuu ku di un......gjaku smohoet kurre...,sidomos femija....
  do Zoti sndodh,kjo ngel te thuhet per raste te tilla qe kurre qofte.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  epo tani imagjinoje sikur po perballesh me kete situate te sikletshme cili do te ishte reagimi yt i pare ????

  p.s Larg qofte mos i ndodhte njeriu kjo gje ...

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  E pra une thash :ku di un"....se di lol

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ne radhe te pare sdo ta besoja!!!! pastaj do ja mbushja dhomen me femra dhe ti hiqja kete ide!

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  ne radhe te pare sdo ta besoja!!!! pastaj do ja mbushja dhomen me femra dhe ti hiqja kete ide!

  Vertet mendon se do funksiononte kjo gje?!

  Une them qe sado e veshtire te ishte per mua, ne fund do perfundoja duke e pranuar, pasi ajo nuk eshte dicka te cilen ai e ka zgjedhur vete. Une mendoj qe homoseksual lind dhe nuk behesh i tille.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe une besoj se eshte ngaterrim genesh por dhe te rrish ne nje ambjent "gay" me gjithe respetin per keta te fundit, besoj se behesh i tille. E thot dhe fjala e urte, me thuaj me ke rri te them cili je

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Me vjen keq, por une nuk i besoj kesaj shprehje : "Me thuaj me ke rri, te te them se cili je." Nuk ka te beje fare me karakterin apo personalitetin e nje njeriu. Te pakten flas per veten time.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  menderja i zjefte, po te jete ska njeri ne bote qe ti ndroje sjellje

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Besoj se ndikon dhe ambjenti se me ke rri por dhe mosha se psh nqs je ne moshe te madhe nuk mendoj se ndikon ambjenti pasi i ke idete per jeten kurse kur je ne moshe adoleshete sidomos ka te beje shume ajo shprehja: "Me thuaj me ke rri te them cili je"

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  S'besoj se ka te beje shoqerija,jam dakort me Renin ngatarrim genesh them dhe une e kane ne gjak me Shqip nje gje te tille.................

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po te me thote femija qe eshte homoseksual ne fillim nuk do ta besoj por neser do ma vertetoje, do i them bir/vajze i/e dashur meqe ti e zgjodhe fatin tend te jetes, un jam burre e do behem gure ti ske me pune ne shpine time...good luck...

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmm Po te me vinte dhe te me thoshte Femija im qe esht Homoseksual ne fillim nuk e kisha besuar mirpo isha pajtuar me ket fakt dhe do e kisha lejuar ne shtepi sepse qfare do qe te jet Femij e ke

  Pss: Dhe 1 pytje per ju Nese i keni 2 femi dhe njeri esht homoseksual dhe njeri jo si do ishit sjellur njejt me te dyt apo kishit ber dallime ?

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Qyqa bir....Nuk e imagjinoj dot veten ne ket rast .....Nuk do ta besoja....
  do sigurohesha nese eshte vertete . Nuk e di....them se dashuria nuk do
  ndryshonte. Duhet vertet ta perjetosh ket qe te mundesh ti pergj. tamam
  Shpresoj qe mos te kem ket bisede me djemte e mi ne te ardhmen

  Them se nuk do beja dallim, nuk do ishte e drejte per tjetrin...
  Dashuria e femijeve eshte e njejte.

 15. #15
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  un nk do ta mohoja kurre nje person te familjes....po sidoqofte LARG QOFTE....

 16. #16
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  do e coja te semafori a te ndonje bordello, me femrat me te mira per nja nje vit & do s'do do behej hetero

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  aaaaauuuuuuuuu ishalla si ndodhe kujt, se s'ki qa i bon sepse tashme edhe eshte shpallur ligji: " E drejta martesore me gjinine e njejte"

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  do te ishte ma mire te mos ishte im bire!!! dhe sigurisht nga ai moment nuk do te ishte me..........

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smart Lexo postimin
  do te ishte ma mire te mos ishte im bire!!! dhe sigurisht nga ai moment nuk do te ishte me..........

  E keqja eshte se femija nuk mohohet dot sa do qe te thuash me fjale por prap se hedh dot poshte.

 20. #20
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  eshte nje tragjedi per cdokush po te ndodhte kjo, personalisht jam kundra homosexualve jo si persona por per te drejtat e shumta qe ato kerkojn.kjo esht nje semundje e lindur(por se fundi kam ngju se behesh gay edhe po te rrish me te tille),pra nje fatkeqsi qe i ka ndodhur personit dhe si e tille ky duhet te privohet nga shum gjera ne jet sepse do ndikonte negativisht te shoqeria, kshu qe po ti ndodhte femis tim do ti thoja po keto fjal dhe si femi do ta pranoja normalisht

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gjykata Angleze: Galaxy Tab nuk eshte "cool", nuk po e kopjon iPad
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-07-2012, 10:37 PM
 2. "Njeriu esht krijese e zotit!!" Thote dikush. Mos valle esht e kunderta??
  Nga Ditixx nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 100
  Postimi i Fundit: 23-11-2011, 07:00 PM
 3. Fėmija "shkatėrron" lajmin e reporteres (VIDEO)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 03:43 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė