Krijimi i njeriut sipas Komunitetit musliman


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Smile Krijimi i njeriut sipas Komunitetit musliman

  Receta Gatimi

  Nje dokumentar shume interesant islamiko-shkencore nga Harun Yahya nga Turkia
  Tema: "Krijimi i njeriut dhe etapat neper te cilat kalon ai".

  [ame="http://video.google.com/videoplay?docid=-258388234794452514"]Harun Yahya - Krijimi i Njeriut[/video]

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Smile Krijimi i universit sipas Komuniteti musliman

  Nje dokumentar tjeter nga i njejti autorė,
  Tema: Krijimi i universit. Shiqim te kendeshem.

  [ame="http://video.google.com/videoplay?docid=-6840277672306737850&hl=en"]krijimi i univers[/video]

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Keshilla Nga Ibnu'l Kajjimi (Dijetar Musliman)
  Nga abdullah92 nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 09:02 PM
 2. Djali nga Tirana, si u bė musliman
  Nga Enkelejda_24 nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2010, 08:40 AM
 3. Plymouth, ngordh macja e komunitetit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2010, 09:39 AM
 4. Dialog I Nje Prifti Me Nje Musliman
  Nga tetari nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 01:55 PM
 5. Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 05:32 PM