Loja me e frikshme ne internet "Hotel 626"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Loja me e frikshme ne internet "Hotel 626"  Kjo eshte loja me e frikshme ne internet pasi keni bere prenotimin tuaj ne ate hotel pas nja disa oresh (4-6 ore me duket) eshte mire te luhet naten pasi keshtu ndihet me shume frika dhe adrenalina keni mundesine te filloni kete loje sa te frikshme aq edhe te bukur. Nuk keshillohet te luhet nga njerezit me probleme kardiake. Pasi ta keni luajtur kete loje mirepresim mendimet tuaja dhe eksperiencat qe perjetuat gjate kesaj loje.
  Loje te kendshme dhe mos u frikesoni shume


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga rrugaci i vogel; 15-06-2009 mė 02:45 PM.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Linku per kete loje eshte:
  Kodi:
   http://www.hotel626.com/

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Sa u futa u degjua nje e bertitur, per ata qe i pelqen horrori kjo qenka spektatek. Flm

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  booooooooo....e pash un ate videon....tmerr fare.....

 5. #5
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  une e luajta por nga fundi nuk fitova
  nuk ishte dhe aq e tmerrshme sa mendova
  pervec kur do filmoje fantazmen

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Po pra ajo eshte pjesa me e bukur dhe me e frikshme do durim per ta luajtur dhe per ta fituar kete loje

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po kio qenka loi qenka e pa pare fare ?? dhe e frikshme

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Loj e frikshme fare qeka......

 9. #9
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e papame kjo si loje rrugaco e kam lujt

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  ca o kjo sa u futa ne loje ja vuti njera me te bertitur cte te theme

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk guxoj as ta provoj ehehehehheehe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:12 PM
 2. Microsoft "arnon" vrimėn nė Internet Explorer
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 04:29 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM