Sme uroi njeri ditelindjen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Angry Sme uroi njeri ditelindjen

  Receta Gatimi  HALLALL

  MERRNI TE GJITHE NJE REDBULL NGA ANA IME ME LEKET TUAJA

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ktu ne forum stregon gje qe ke ditlindjen ti kshu qe faji eshte i joti gjithsesi:


  Dhe 100 vjec Eugjen dhe Jete te Lumtur ne Cdo Aspekt....

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  edhe 100 vjec

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Edhe 100 vjec Eugjeni. U befsh plak me mjeker te bardhe !

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14
  100 vjet, e cte do zemra

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Epo dhe 100 pra . Gjite te mira per ty

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Eugjen te uroj gjithe te mirat e kesaj bote,dhe uroj qe jeta jote te jete e mbushur me dashuri,mbaresi,fat,dhe lek....

 8. #8
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum faleminderit te gjitheve sot mbush 15 vjec.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eugjeni dhe 100 Vjeē! Kalofsh sa me bukur kete fest!  Beje ditelindjen publike, keshtu mund te ta shikojne anetaret!

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime njeri urime i befshe edhe 100 vite, dhe te pysin tjeret sa vjet i ki thuj:
  Sa nje shekull

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Gezuar ditelindjen dhe 100 te tjera...


 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  gezuare dhe ubefshe 100 vice dhe sa me shume gjera te mira ne jete :

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar eugjen dhe te uroj fat, shendet, pare dhe sa me shume dashuri
  Kalofsh edhe 100 pranvera te lumtura ne jeten tende pse s'thua ti qe paskemi te njejten moshe

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gėzuar Ditėlindjen. u bėfsh 100 vjeē dhe tė uroj ēdo tė mirė nė jetėn tėnde.

  Kalofsh mirė.

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Happy Birthday Qdo te mire ne jet :

 16. #16
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  rrofshi te gjithe shume faleminderit te gjitheve u befshi edhe ju 100 years olld

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar ditelindjen Eugjen dhe cte te doje zemra!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si e vleresoni nje njeri
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-10-2014, 10:41 PM
 2. Qentė ngushėllojnė ēdo njeri qė qan
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-06-2012, 01:07 PM
 3. Jetoje Jeten.......njeri.......
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 09:55 AM
 4. Gorilla qė ecėn si njeri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 11:41 PM
 5. Obama uroi Sejdiun nė pėrvjetorin e pavarėsisė
  Nga selami2006 nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-02-2009, 08:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė