Hilton: Me Ronaldon, si David Bechkam & Posh Spice


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Hilton: Me Ronaldon, si David Bechkam & Posh Spice

  Receta Gatimi  Pasanikja Paris Hilton ka shume fantazi...enderron nje te ardhme nen vemendjen totale te paparaceve duke qene cift me Cristiano Ronaldo-n, me te cilin kaloi dy net te nxehta.

  "Mund te jemi nje cift fantastik, me te medhenj se David Beckham dhe Posh Spice...jemi me te nxehte dhe me te rinj se ata", mesohet te kete deklaruar Paris, sipas "News Of The World Paris".

  Qellimi i saj eshte te rikuperoje pozicionin e humbur pas lidhjes me nje djale aspak te njohur si Doug Reinhardt.

  Dhe ne sulm eshte vene per te mbajtur per vete blerjen me te fundit te Real Madrid, futbollisti i famshem ne te gjithe boten, Ronaldo.

  Sa keq qe planet tani jane bere vetem nga Paris, pasi Ronaldo heren e fundit qe u takuan ndenji rreth nje ore ne shtepine e saj ne Beverly Hills dhe preferoi te largohej shprej prej andej per te kaluar oret ne vazhdim me miqte e tij ne hotelin me pese yje ku po qendronte.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Lum kjo per kete mendje qe ka!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Pse ka mendje?

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kushedi ka ca sbo vaki

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Hilton: Rolando eshte shume “femer” per mua  Paris Hilton hidhet ne sulm pak dite pasi mediat gossip publikuan ne faqet e para fotot e saj me futbollistin Cristiano Ronaldo.
  Dy netet e kaluara ne Beverly Hills me lojtarin me te shtrenje ne bote nuk i kane lene ndonje shenje te vecante pasanikes amerikane, e cila shkon me tej duke i vene edhe disa etiketa jo shume etike sulmuesit te Real Madrid.
  “Femerush dhe shume gay per shijet e mija”, e ka cilesuar Hilton, Ronaldon. Biondja nuk perdor terma te bute. Nje zhgenjim i madh per Paris, e cila mohon te kete kaluar nete te zjarrta me futbollistin. “Jemi vetem miq. Cristiano anon me shume tek tiparet e nje femre dhe kjo gje nuk me ngjit”, shton Hilton.
  Trashegimtarja e rrjetit te famshem te hoteleve pohon se ne shtrat i pelqejne meshkujt ne kuptimin e vertete te fjales. “Ishte shume ne ankth per te me pelqyer”, u ka thene disa miqve te saj, duke zhvleresuar mitin Cristiano Ronaldo.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kjo me duket se eshte si pune asaj dhelpres me rrushin!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kjo me duket se eshte si pune asaj dhelpres me rrushin!
  Tamam. Edhe mua kjo mė erdhi nė mendje kur po lexoja shkrimin. Me atė femėr nuk ia vlen as pėshtymėn tė harxhosh e jo mė tė shkosh nė krevat me tė. Sa mė ngrejnė nervat ca femra tė tilla.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hilton me tė dashur tė ri
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 11:26 PM
 2. PS spice
  Nga Katani nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 11:30 PM
 3. David Copperfield
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-02-2008, 06:57 AM

Etiketat pėr kėtė Temė